İnsan Kaynakları
AKTAŞ Yeminli Mali Müşavirlik Ofisi; otomotiv, porselen, medya, radyo-televizyon, iklimlendirme, ısıtma soğutma sistemleri, eğitim, sigorta, uluslararası nakliyat, lojistik, inşaat, tekstil, sanayi, gıda, denizde güvenlik sistemleri ve dış ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle çalışmaktadır.

Mükelleflerimizin muhasebe, finansman, insan kaynakları departmanlarında görevlendirilecek takım arkadaşlarının işe alımları, oryantasyon eğitimi, kariyer yönetimi, motivasyon görüşmeleri, ücret ayarlamaları ister istemez firmamızın ilgi alanına girmektedir.

Liyakat sahibi, disiplinli, özgüveni yüksek personel ile çalışmak hem bizim şirketimizin hem de mükelleflerimizin performansını olumlu etkilemektedir. Bu nedenle, "yetişmiş meslek mensubu" önemle üzerinde durduğumuz kritik bir kavramdır.

İnsan kaynakları politikamız, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip meslek mensubu yetiştirmek, bu şirketlerin strateji, yönetim ve karar alma zincirinde proaktif olarak hizmet üretilmesine katkı sağlamaktır.
Copyright 2020 -Ymm Arzu Aktaş - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2020 -Ymm Arzu Aktaş - Tüm Hakları Saklıdır